| Spacery po Rabce str.10 |
|
|
|
| Wpisany przez Administrator | |||
| środa, 09 października 2019 13:18 | |||
|
Rok temu o tej porze byliśmy w trakcie kampanii wyborczej do samorządów. Wybrany na burmistrza w 2018 roku mgr Leszek Świder szedł do wyborów z hasłem "Wykorzystajmy potencjał Rabki". Jak wykorzystuje ten potencjał? Jak po roku widzi swoją funkcję w roli burmistrza Rabki-Zdroju? Czy program, z którym szedł do wyborów, jest już w jakiejś części realizowany? Jaką ma wizję Rabki po zakończeniu swojej 5. letniej kadencji?
|





