Start Rocznik 2016 (nr 51-62) Nr 55 Pamiętnik kulturalny. str.16
Pamiętnik kulturalny. str.16 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 maja 2016 16:38

Wernisaż malarstwa Danuty Westrych
8 kwietnia w Galerii „Pod Aniołem” odbył się wernisaż malarstwa Danuty Westrych. Zebranych (bardzo nielicznych) powitała gospodyni obiektu Joanna Lelek.

Zebranych (bardzo nielicznych) powitała gospodyni obiektu Joanna Lelek.

Wrażenia po spektaklu Trzy dni
10 kwietnia o godz. 17:00 w kościele pod wezwaniem św. Teresy amatorski zespół teatralny z Chabówki „Perełki Marysi” wystawił przedstawienie zatytułowane Trzy dni.


Promocja książki Anny Mlekodaj Kuchnia wygaszona. Listy nienapisane
13 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbyła się promocja książki dr hab. Anny Mlekodaj Kuchnia wygaszona. Listy nienapisane.

Nowy spektakl „Puk! Puk!”
W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury „Pod Aniołem” w Rabce-Zdroju odbyła się premiera przedstawienia dla dzieci pt. „Puk! Puk!”.


Konkurs Recytatorski z okazji „Światowego Dnia Poezji”
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju odbyła się IV edycja konkursu recytatorskiego z okazji ”Światowego Dnia  Poezji”. W tym roku aż 56 uczniów ze szkół podstawowych z Rabki – Zdroju, Chabówki, Rdzawki, Ponic i Zarytego rywalizowało ze sobą  w recytacji  wybranych przez siebie wierszy.

„Wygraj sukces” w Rabce - Zdroju
36 wokalistów z Rabki-Zdroju, Piwnicznej - Zdroju, Mszany Dolnej, Raby Niżnej i Raby Wyżnej uczestniczyło w pierwszym etapie 21. Ogólnopolskiego Konkursu "Wygraj sukces, który odbył się w środę w Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce-Zdroju.