Ze sportu str.4
Nr 72

Dziecięcy turniej piłkarski
Osiem dziecięcych drużyn wzięło udział w turnieju piłkarskim ?Didigoliada? im. Łukasza Miśkowca, który rozegrano w weekend na stadionie K.S.?Wierchy?  w Rabce-Zdroju.

Puchar Szlaku Solnego rozstrzygnięty
W niedzielę 3 września w Rabce-Zdroju rozegrane zostały zawody o Puchar Szlaku Solnego. Trasa wyścigu prowadziła ścieżką edukacyjną ?Krzywoń?.

Skate Jam
26 w sierpnia w skateparku w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju, po raz trzeci odbyły się zawody "Rabka Skate Jam".  Rabczańska impreza stała się już na tyle popularna, że skatepark odwiedzili zawodnicy z różnych części Polski.

Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza
Na Stadionie Miejskim przy ulicy Jana Pawła II w Rabce-Zdroju i terenach przyległych rozegrane zostały Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju.

Podium strażaków z Rabki-Zdroju
W dniach 12-13 września odbyły się XVIII Wojewódzkie Zawody w Sporcie Pożarniczym PSP w Oświęcimiu i Wadowicach. Strażacy z rabczańskiej Jednostki Ratowniczo ? Gaśniczej, reprezentujący Komendę Powiatową PSP w Nowym Targu zajęli wysokie III miejsce w klasyfikacji generalnej.

64. Młodzieżowy Zlot Turystyczny w Rabce-Zdroju
Na terenie Amfiteatru Miejskiego zakończył się 64. Młodzieżowy Zlot Turystyczny  im. E. i Cz. Trybowskich. W tym roku uczestniczyło w nim 120 uczniów z 6 szkół z naszego regionu.