Start Rocznik 2019 (nr 87-98) nr 89 Krótko-szybko o lutym str.2
Krótko-szybko o lutym str.2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 marca 2019 16:33
 • Gmina Rabka-Zdrój w programie "Umiem pływać"
  Od lutego 2019 roku na basenie przy ŚCRU w Rabce-Zdroju realizowany jest projekt powszechnej nauki pływania "Umiem pływać", w ramach działania "Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży".
 • Szkoła Podstawowa nr 2 laureatem
  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Orkana w Rabce ? Zdroju otrzymała wyjątkowe  miano SZKOŁY NIEPODLEGŁEJ 1918 ? 2018.
 • Dla Darii
  W sali gimnastycznej Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego odbył się pokaz tańca uczniów Szkoły Tańca So?Beat Anety Tucznio-Worwy. Pokaz pod hasłem "Daria czekamy na ciebie" był poświęcony jednej z uczennic - Darii Raczak z Ponic.
 • IV Walentynkowy Bal Charytatywny
  W remizie OSP w Skomielnej Białej, pod honorowym patronatem posła na Sejm Edwarda Siarki i burmistrza Rabki-Zdroju Leszka Świdra, odbył się IV Walentynkowy Bal Charytatywny zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju.
 • Poświęcenie szkoły katolickiej
  Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski poświęcił nową siedzibę Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju.
 • Orange Polska budujesieć światłowodową
  Cyfryzacja i nowe technologie dostępne dzięki rozbudowie sieci światłowodowych zmieniają świat i pozwalają mieszkańcom korzystać z ultraszybkiego i stabilnego Internetu.
 • Rabczanie na planie?Zimnej wojny?
  Film ?Zimna wojna? Pawła Pawlikowskiego święci triumfy, zbierając nagrody na całym świecie, ale największym sukcesem jest bez wątpienia nominacja do "Oscara" w trzech kategoriach: najlepszy reżyser, najlepszy film nieanglojęzyczny i najlepsze zdjęcia. Na planie tego filmu pracowali również rabczanie.
 • Koncert CharytatywnyOrkiestry Dętej OSP
  17 lutego w Kawiarni  ?Zdrojowa? odbył się koncert rabczańskiej Orkiestry Dętej OSP, podczas którego prowadzono zbiórkę charytatywną na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce-Zdroju.
 • VII Biwak ZuchowyHufca Podhalańskiego ZHP
  8 lutego 2019r. do Szk. Podst. nr 4 im. J. Kochanowskiego w Rabce-Zdroju, na zaproszenie dh phm. Renaty Możdżeń-Starowicz i dh Łukasza Kowalczyka oraz IGZ ,,Leśne Duszki'' zjechały się zuchy z Białki Tatrzańskiej, Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej,  Jurgowa, Odrowąża, Rogoźnika i  Maruszyny, aby wspólnie harcować i poznawać Miasto Dzieci Świata.