Ze sportu str.4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 lipca 2019 09:20
 • Turniej o Wielki Puchar Czekoladowy
  W niedzielę 9 czerwca w rabczańskim Amfiteatrze, w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbył się XV Turniej Szachowy dla Dzieci o Wielki Puchar Czekoladowy ufundowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju.
 • ?Didi Gol?na turnieju piłkarskim U-12
  Drużyna ?Didi Gol Rabka Zdrój? wyjechała na turniej piłkarski z  międzynarodową obsadą rocznika U-12 Quipe Cup 2019 do Frankfurtu w Niemczech. Prawo do udziału w tym turnieju drużyna wywalczyła w Krakowie na ?Turnieju Smoka Wawelskiego?, zajmując pierwsze miejsce.
 • Sukces MKS Rabka-Zdrój na Międzynarodowym Mityngu Beskidianathletic
  Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MKS Rabka-Zdrój na tle silnej międzynarodowej  konkurencji. Julia Kusiak wygrała skok w dal U20 wynikiem 5,41m.
 • Wierchy w IV lidze!
  Historyczny sukces odniosła pierwsza drużyna Wierchów Rabka-Zdrój, która po znakomitych występach w lidze okręgowej uzyskała awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

  Foto: Piotr Kuczaj
 • ?Olimpic? podsumowało sezon
  Zawodnicy Stowarzyszenia ?Olympic? z Rabki-Zdroju podsumowali sezon zimowy w biegach narciarskich 2018/2019. Trener Michalina Maciuszek przedstawia ich starty na zawodach ogólnopolskich i regionalnych.
 • Rodzinny Festyn Sportowy 2019
  Rodzinny Festyn Sportowy to największa impreza plenerowa organizowana corocznie przez Szkołę Podstawową w Ponicach, której głównym celem jest krzewienie ruchu na świeżym powietrzu.
 • Trek Enduro MTB Series
  22 i 23 czerwca w Rabce-Zdroju rozegrane zostały zawody rowe-rowe Trek Enduro MTB Series. Były to pierwsze w Polsce dwu-dniowe zawody zorganizowane w ramach najpopularniejszej serii zawodów enduro w Polsce. Szczegóły na stronie 14.