Start Rocznik 2020 (nr 99-110) nr 101 Pamiętnik Kulturalny str.14
Pamiętnik Kulturalny str.14

 • "Za gwiazdą"
  W świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie kolędowe z chórem Cantabile pt. "Za gwiazdą", zorganizowane przez Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku.
 • Jubileuszowe kolędowanie
  2 lutego w kościele św. Teresy w Rabce-Zdroju odbyło się X Rabczańskie Kolędowanie. W jubileuszowym koncercie kończącym okres Bożego Narodzenia, wzięły udział zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne i wokaliści z terenu miasta i gminy Rabka-Zdrój.
 • "Serduszkowy wiersz" rozstrzygnięty
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju ogłoszono wyniki XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Serduszkowy wiersz".

ZAPROSZENIA

 • Wielkanocne warsztaty rękodzieła
  Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju i twórcy ludowi z Galerii Pod Lilianną serdecznie zapraszają osoby dorosłe, młodzież i dzieci na wielkanocne warsztaty, podczas których, pod okiem instruktora będzie można wykonać ozdoby wielkanocne i pisanki.
 • Wielkanoc w sztuce
  Miejski Ośrodek Kultur w Rabce-Zdroju zaprasza do kina Śnieżka 26 marca 2020r. o godz. 17.15. na kolejny seans z cyklu "Wystawa na ekranie".
 • Rabka Festival 2020
  Wszystkich, małych i dużych, którzy lubią dobrą literaturę i chcą popróbować swoich sił w różnych dziedzinach sztuki, zapraszamy na siódmą edycję Rabka Festival 2020 do Rabki-Zdroju ? Miasta Dzieci Świata, który odbędzie się w dniach 8-11 lipca 2020 r. Rezerwujcie czas. Czeka was wspaniała literacka zabawa.