Start Rocznik 2020 (nr 99-110) nr 102 Krótko-szybko o marcu str.8
Krótko-szybko o marcu str.8

 • Podziękowanie za wsparcie
  W imieniu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce ? Zdroju składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nas podczas organizacji V Walentynkowego Balu Charytatywnego, zorganizowanego 15 lutego pod patronatem Posła na Sejm Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki -Zdroju Leszka Świdra.
 • Szkoła Podstawowa nr 2 pamięta o Żołnierzach Niezłomnych
  Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce-Zdroju w szczególny sposób oddała hołd Żołnierzom Wyklętym. Młodzi historycy ze szkolnego kółka zainteresowań przygotowali apel pamięci o bohaterach, którzy nie godzili się na ?powojenną sowiecką wolność?.
 • Czyste powietrze wokół nas
  Wszystkim leży na sercu zdrowie naszych dzieci. Dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy wdrażać je do zdrowego trybu życia.
 • Zebranie sprawozdawcze OSP Ponice
  W Ochotniczej Straży Pożarnej w Ponicach liczącej 34 członków zwyczajnych i 2 honorowych, odbyło się walne zebranie sprawo-zdawcze za rok 2019.
 • Lider projektu ?Szkoła promująca bezpieczeństwo?
  W dniu 11 marca 2020 roku w Urzędzie Miejskim Rabce-Zdroju dyrektor Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce - Krystian Mordarski, odebrał z rąk przedstawiciela Policji, certyfikat lidera projektu ?Szkoła promująca bezpieczeństwo?.
 • Zagłosuj na teatr
  Oddany w tym roku do użytku budynek nowej siedziby Teatru Lalek "Rabcio" został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". O zwycięstwie zdecydują m.in. głosy oddane przez internautów. Głosować można poprzez stronę: modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/963733e7-3627-40e6-84bd-c485136d540f/1/objects/fe3c9870-59ce-4aa1-a94e-7342bb55ce9c/view Można głosować raz na dobę.
 • PKPS i strażacy dla potrzebujących
  W siedzibie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju wydawano paczki żywnościowe dla rodzin, które zostały wytypowane przez rabczański Ośrodek Pomocy Społecznej.