Ze sportu str.9

 • Sukcesy snowboardzistów
  Rabczanie wśród najlepszych snowboardzistów w Polsce w 26 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych - Śląsk 2020 !!!
  Zawodnicy MKS Rabka-Zdrój po raz kolejny potwierdzają przynależność do czołówki polskiego snowboardu alpejskiego zdobywając 5 medali w juniorskich Mistrzostwach Polski rozegranych w Szczyrku:
  Maciek Sroka ? medal srebrny w konkurencji snowboard cross
  - medal brązowy w konkurencji slalom gigant
  - medal brązowy w konkurencji slalom równoległy
  Kuba Luboński ? medal srebrny w konkurencji slalom gigant
  - medal brązowy w konkurencji snowboard cross
  Nasi zawodnicy zajmując miejsca na podium otrzymali również już II Kółka Olimpijskie PKOL oraz zdobyli pierwszą klasę sportową w snowboardzie.
 • Bieg dla Żołnierzy Wyklętych
  W niedzielę 1 marca w Rabce-Zdroju, z okazji obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, rozegrany został bieg pamięci "Tropem Wilczym". Ideą biegu, który jest organizowany po raz ósmy, jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 ? 1963 oraz popularyzacja wiedzy na temat żołnierzy wyklętych.
 • Komunikat Akademii Piłkarskiej KS Wierchy
  Szanowni Państwo. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie Państwa dzieci, sytuację epide-miczną w kraju, oraz zakaz przeprowadzania jakichkolwiek treningów przez naszą Akademię chcemy przedstawić nasze plany na najbliższe miesiące.