Start Rocznik 2020 (nr 99-110) nr 102 Pamiętnik Kulturalny str.18
Pamiętnik Kulturalny str.18

 • 62. Konkurs Palm Wielkanocnych - ODWOŁANY!
  W związku z epidemią koronawirusa Dyrektor Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju podjął decyzję o odwołaniu 62. Konkursu Palm Wielkanocnych
 • Premiera w ?Rabciu?
  ?Bajka o Kocie w butach?, to pierwszy spektakl dla dzieci zrealizowany w nowej siedzibie Teatru Lalek ?Rabcio? w Rabce-Zdroju. Spektakl jest wznowieniem przedstawienia, którego premiera odbyła się 7 lutego 2010 roku.



  Foto: Piotr Kolecki

 • Konkurs literacki "Karol Wojtyła - Jan Paweł II we wspomnieniach rodziców i dziadków" z okazji 100 rocznicy urodzin
  Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. ? Karol Wojtyła - Jan Paweł II? we wspomnieniach rodziców i dziadków? z okazji 100 rocznicy urodzin.
 • Konkurs plastyczny - Jan Paweł II w oczach dziecka
  Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym - ?Jan Paweł II w oczach dziecka?. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Rabka-Zdrój.
 • "Historia medycyny w Rabce?
  Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec i Katedra Historii Medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują Ogólnopolską Konferencję Naukową "Historia medycyny w Rabce" w październiku 2020 r. oraz planują wydanie książki poświęconej temu tematowi.
  Informacje dotyczące konferencji dostępne są na: www.kulturowygosciniec.pl/konferencja2020.html