Ze sportu str.7

 • Mistrzostwa Rabki w siatkówce plażowej
  1 sierpnia 2020r. odbyły się Mistrzostwa Rabki w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Jednocześnie były to kwalifikacje do Mistrzostw MTKKF, które zostaną rozegrane w Krakowie 30 sierpnia 2020r. W tegorocznej edycji wzięły udział 23 teamy z Małopolski, Śląska a nawet Dolnego Śląska.
 • Deskorolkowy Puchar Polski
  Mimo wyjątkowych okoliczności, czyli pandemii, mamy za sobą naprawdę udaną deskorolkową rywalizację. W sobotę 1. sierpnia, w Rabce-Zdroju odbyły się pierwsze zawody nowego cyklu Desko-rolkowy Puchar Polski, który rozegrano w skate parku w Parku Zdrojowym.
 • Kolejny sukces Kamili
  Kamila Perucka wzięła udział w Gorce Ultra Trail 84 i zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet, a 8 w klasyfikacji ogólnej. Wyniki: http://wyniki.b4sport.pl/gorce-ultra-trail-84-km/e2531.html
 • Srebrny medal Magdaleny Rapacz-Matras
  W dniach 21-23. 08 w Białymstoku odbyły się finałowe zawody w siatkówce plażowej z cyklu Plaża Open 2020. Podczas turnieju zaliczanego do Pucharu Polski rywalizowali najlepsi siatkarze i siatkarki Pochodząca z Rdzawki Magdalena Rapacz-Matras w parze z Małgorzatą Szajewską-Skuta zajęła w tym turnieju drugie miejsce.
 • Street Workout w amfiteatrze
  Na terenie amfiteatru w Rabce-Zdroju rozegrane zostały ogólnopolskie zawody Street Workout Highlander Cup ? Freestyle Competition vol.1. Zawody trwały sześć godzin. 18 zawodników z krajowej czołówki, oraz jeden Białorusin, zaprezentowało ewolucje i ćwiczenia.
  Więcej informacji i wyniki zawodów na https://www.facebook.com/Street-Workout-Rabka-Zdrój-210339302694793/
 • Letnie kajakowanie
  W dniach od 24.07.2020r. do 02.08.2020r., przeprowadzono ?XV Czorsztyńską Biesiadę Kajakową im. Emila Węglorza? nad zalewem Czorsztyńskim.
  Z kolei od 7 do 14 sierpnia grupa naszych kajakarzy wybrała się na Drawę.
  Relacje oraz dokumentacja fotograficzna z obu imprez na stronie www.kajaki.rabka-net.pl
 • IX Turniej Szachowy pamięci Józefa Kotary
  Z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i reżimu sanitarno-epidemiologicznego, w rabczańskim amfiteatrze z udziałem 18 szachistów rozegrano IX Szachowy Turniej pamięci Józefa Kotary. Wszyscy uczestnicy turnieju zagrali w maseczkach i przed każdą rundą dezynfekowali ręce.
 • KS Wierchy Rabka - IV liga
  W sierpniu nasza drużyna rozegrała cztery spotkania i wszystkie wygrała: