Ze sportu str.5 PDF Drukuj Email

• Patrycja Czekańska znów na podium
    Patrycja Czekańska z Rabki-Zdroju zajęła 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, które rozegrano w Katowicach. To kolejny sukces młodej rabczanki, która m.in. we wrześniu na XXIX Mistrzostwach Polski zdobyła srebrny medal.
  • Mini Podhale Tour
    Dobra wiadomość dla usportowionych dzieci i młodzieży szkolnej, po rocznej przerwie wraca cykl popularnych zawodów rowerowych ?Mini Podhale Tour?. Regulamin na www.podhaletour.tcorzel.pl
  • Progres Tour de Rabka-Zdrój
    W dniach 19-20 czerwca w Rabce-Zdroju odbyły się pierwsze zawody o nazwie PROGRES Tour de Rabka-Zdrój. Są to trzyetapowe górskie zawody, z których teraz odbyły się dwa biegi, a trzeci zaplanowano 4 września.
  • ?Tenis retro w Rabce-Zdroju?
    W ramach imprezy Dawnej Rabki Czar 20 czerwca 2021- na kortach w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju odbył się Mini Turniej Tenisa Ziemnego w strojach retro, którego celem była między innymi promocja Rabki-Zdroju.
  • 4.Liga Małopolska Wschód
    Wyniki meczy
    KS Wierchy Rabka09 cze - Unia Tarnów : Wierchy 5:1
    12 cze -Limanovia : Wierchy 2:3
    16 cze - Wierchy : Sokół Słopnice 4:1
    19 cze - Wierchy : Metal Tarnów 0:0
    Ostatecznie Wierchy uplasowały się na 4 miejscu w tabeli, zdobywając 55pkt, odnosząc 16 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek. Stosunek bramek 50:35