Ze sportu str.5 PDF Drukuj Email
 • Tomaszów Lubelski. W rozegranych 27 listopada Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych zawodnik UKS Romer Rabka-Zdrój Wiktor Antosz, startujący na dystansie 3 km w kategorii U20, wywalczył brązowy medal.

 • Ministerstwo Klimatu i Środowiska we współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki oraz Parkami Narodowymi uruchomiło projekt pod nazwą EKOatleci, który promuje aktywne spędzanie czasu z rodziną. Wzięli w nim udział również uczniowie rabczańskich szkół, którzy wspólnie z Kamilą Perucką, maratonką i ultramaratonką oraz instruktorką lekkiej atletyki w klubie UKS Romer Rabka-Zdrój, mieli zajęcia ruchowe w plenerze. Specjalny film do obejrzenia pod adresem:
  https://www.facebook.com/watch/?v=185738187047706

 • Cała Polska obchodziła Święto Niepodległości i kto miał ochotę i czuł taką potrzebę, mógł wziąć udział w różnych uroczystościach odbywających się w każdym Mieście i w każdej Gminie. Świętowali również cykliści z TC Orzeł Spytkowice, którzy wzięli udział w Pierwszym Rowerowym Rajdzie Niepodległości.

 • IX Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu w Rabce-Zdroju odbędzie się 28 lutego i 1 marca 2022r. Podobnie jak w latach 2015 - 2019 pierwszy dzień poświęcimy integracji, natomiast w drugim dniu zostaną rozegrane zawody sportowe. W IX Senioriadzie podział na grupy wiekowe będzie bardziej sprawiedliwy - co 5 lat.

 • IV liga małopolska – wschód
  07 lis Kolejarz Stróże : Wierchy
  1:3
  11.11Wierchy : Radłovia Radłów 9:0
  20.11 Wierchy:Dunajec Zakliczyn 1:0
  Po 18 kolejkach Wierchy z 32. pkt. zajmują 4. miejsce w tabeli, wygrały 9 meczy, 5 zremisowały i poniosły 4 porażki. Stosunek bramek 39:21