Start
Sport i turystyka str.5 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 listopada 2022 16:18
  • 2 października 23 zawodników UKS Romer wystartowało w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci - U10, U12, U14. Impreza odbyła się na stadionie WKSWawel w Krakowie. Z zawodów wrócili z trzema złotymi medalam

  • W dniu 6.10.2022 na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach wystartowało 14 zespołów, zwycięzców na szczeblu powiatowym. Drużyna dziewcząt z Romera w składzie: Antolak Kinga, Jajecznica Anna, Piątkowska Karolina, Sęk Alessandra, Stachura Iga, Zając Anna odniosła zdecydowane zwycięstwo.

  • W sali obrad Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie działaczy, sympatyków, zawodników oraz kibiców z okazji jubileuszu 60-lecia TKKF "Carlina" Rabka.

  • Za nami kolejny, już 68. Młodzieżowy Zlot Turystyczny im. Elfrydy i Czesława Trybowskich. Wprawdzie nie były to wyprawy takie jak dawniej, kiedy to młodzież nawet tydzień czasu spędzała w górach, ale dobre są chociaż nawet te, krótkie jednodniowe wycieczki, które zachęcają do aktywnej turystyki.

  • Za nami VI Rajd im. Juliana Kawalca, organizowany przez Stowarzyszenie Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku w 106 rocznicę urodzin pisarza. Około trzydziestu osób, w większości słuchaczy uniwersytetu ruszyło na wędrówkę z Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju na Krzywoń.

  • Na stadionie miejskim im. Antoniego Matery w Rabce-Zdroju odbył się Turniej piłkarski dla dzieci Fun & Football Cup edycja jesienna.

  • IV liga Małopolska (wschód) - Wyniki KS Wierchy Rabka-Zdrój:
    Po 15 meczach KS Wierchy zajmują 6 pozycję w tabeli, zdobywając 24 pkt. i tracąc 16 do prowadzących w tabeli Wiślan Jaśkowice. Wierchy zwyciężyły w 7 meczach, 3 zremisowały i poniosły 5 porażek. Stosunek bramek: 35:32