Start Rocznik 2015 (nr 40-50) NR 44 Interwencje str.19
Interwencje str.19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 czerwca 2015 11:43

Na drugi dzień po ukazaniu się 43 numeru WR otrzymaliśmy e-mail z sekretariatu Uzdrowiska.
Szanowna Redakcjo,
w nawiązaniu do artykułu umieszczonego w "Wiadomościach Rabczańskich" nr 43 przesyłamy uzupełnienie prezentowanych informacji.
Uprzejmie informujemy, że opisana przez Państwa reklama nie jest jedyną formą promocji naszej działalności. Na trasie Rabka Zdrój - Zakopane zostały umieszczone 3 konstrukcje prezentujące bogactwa dostępne w Spółce - zabiegi lecznicze oraz SPA, rabczańskie kosmetyki oraz gastronomia. Uzdrowisko Rabka S.A. jest Spółką, która rozszerza swoją działalność dostosowując się do rosnących oczekiwań zarówno klientów krajowych jak i zagranicznych. Dzięki kadrze medycznej o wysokich kwalifikacjach oraz bogatemu w wiedzę i doświadczenie personelowi, nasza oferta jest systematycznie poszerzana, co czyni ją konkurencyjną na tle innych przedsiębiorstw regionu. Specjalizujemy się w świadczeniu usług medycznych w zakresie kardiologii, pulmonologii, narządu ruchu, reumatologii, ortopedii oraz  diabetologii. Bogactwo naturalne rabczańskiej solanki jest źródłem zdrowia i urody proponowanych przez Uzdrowisko Rabka S.A. zabiegów, terapii i kosmetyków. Uzdrowisko Rabka S.A. prowadzi również szeroko rozwiniętą działalność gastronomiczną. Oferowana kuchnia jest naturalnie zdrowa, smaczna i staranie przemyślana. Posiłki przygotowywane są na bazie naturalnych składników według tradycyjnych receptur.
Spółka po raz kolejny rozpoczęła kampanię reklamową przy wykorzystaniu powierzchni wielkoformatowych jakimi są billboardy. W załączeniu przesyłamy wizualizacje reklam umieszczonych na wyżej wymienionej trasie.


Muszę się zatem przyznać do błędu i niniejszym przepraszam Uzdrowisko za podanie nie do końca sprawdzonych informacji.
Niestety, nie jeżdżę do Zakopanego, a jadąc do Nowego Targu, wybieram drogę przez Rdzawkę, stąd moja znajomość tylko tego jednego baneru.